FORGOT YOUR DETAILS?

CNC Videoları

CNC Videoları

CNC sistemi ve kullanıcı geri bildirimleri ile ilgili videolarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Cesare Ragazzi CNC sistemleri ile harika saçlara sahip olabilirsiniz.

CRL sistem, tam veya kısmi saç dökülmesini çözmek için en etkili yöntemdir. Şirketimizin pratik, ameliyatsız ve doğal görünümlü bu özel patentli metodu, Modena Kimya Bölümü ve Dermatoloji Kliniği ile Roma La Sapienza Üniversitesi İlaç Kimya Bölümü ile birlikte uzun süre araştırma ve klinik olarak test edilmesi sonrasında geliştirilmiştir.

Doğal insan saçları “ikinci deri” denilen özel bir tabana tek tek elle kendi doğal saç büyümesi yönü, saçın dağılımı ve eğimi baz alınarak dikilir. Bu özel taban ince, hafif, nefes alabilen ve su geçiren bir polimer reçineden yapılmıştır.

Bu yöntem ile mükemmel saç kalınlığı, renk ve bireysel özellikleri incelenerek belirlenir. Bu sayede saçınızla birebir özellikte üretilir. Bu yöntem yetenekli profesyoneller tarafından elle titiz bir çalışma ile sadece yüksek kaliteli Avrupa saç ve malzemeleri kullanılarak elde edilmektedir. CRL sisteminde kullanılan yapıştırıcılar, Ferrara Üniversitesi Kozmetoloji Merkezinde dermatolojik testlerden geçirilerek saç derisi için özel olarak geliştirilmiştir.

CRL sistemi, hava veya sıcaklık değişikliklerinden etkilenmeyen, güçlü antibakteriyel özelliklere sahiptir ve saç derisinin “nefes almasını” sağlar. Hava koşullarının çok sıcak olduğu şartlarda CRL sistem saçlar etkilenmez ve deriyi serinletir.

YUKARI