FORGOT YOUR DETAILS?

CNC Videoları

CNC Videoları

CNC sistemi ve kullanıcı geri bildirimleri ile ilgili videolarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Hayır. Peruğun aksine, CRL sistemi tam olarak saç derisi, saç çizgisi ve büyüme yönünü yansıtacak şekilde kalıp alınır. Uygulandığında müşteri yüzme dahil olmak üzere tamamen aktif hayata dönebilir. Hatta ekstrem yada kasklı yapılan spor dalları için de sorun oluşturmaz.

Hayır, bu metot saç derisini tahrip etmeyen ve cerrahi olmayan bir sistemdir. Cilt tarafından uyumsuzluk riski yoktur.

Yara izi ya da doku hasarı oluşması riski kesinlikle yoktur. Sistemde tedavi başlamadan önce dermatolojik olarak önde gelen üniversiteler tarafından onaylanmış bir patch testi yapılmaktadır. Patch testin sonucuna göre kişilere uygulanmaktadır.

Hayır, sistem saç büyümesini etkilemez.

Eğer dikkatlice danışman gözetiminde devam ederse en az 2-3 yıl kullanılabilir.

Kesinlikle. CRL sistemi pratik ve çok işlevseldir. Jöle, saç spreyi, köpük gibi şekillendirme ürünleri kullanılabilir ve saç şekli değiştirilebilir.

Hayır, yöntem klinik olarak test edilmiş ve hipoalerjeniktir. Ayrıca güvenlik için, müşteriler bir alerji testi tabi tutulmaktadır.

Alopesi “Alopex” ve “fox” kelimelerinden türemiştir. Genelde saç incelmesi ya da saç kaybı anlamında kullanılan bir terimdir. Nedeni belli olmayan herhangi bir saç kaybı Alopesi olarak değerlendirilmektedir.

Kellik geri dönüşü olmayan ve kalıcı saç kaybını tanımlar. Saç kaybı ise sürecini tanımlar ve potansiyel olarak yavaşlatılabilir.

Diyet, hormonlar, çevre kirliliği, genetik ve stres tamamı saç kaybına katkıda bulunabilir. Ancak bazı faktörler kadın ve erkeğe göre farklı tepki gösterebilmektedir. Erkek tipi dökülmeyle kadın tipi dökülme arasında farklılıklar olabiliyor. Hormonal dengesizlikler kadınlarda daha sık görülür.

Her gün doğal olarak 20-100 (haftada 150-600) tel saçımızı kaybederiz ve bu normal fizyolojinin bir parçasıdır. Saçı yıkarken saç dökülmesinin fark edilmesi yaygındır. Cesare Ragazzi Laboratuvardaki danışmanlar sizdeki saç kaybının normal ya da endişe verici olup olmadığını tanımak için eğitilmiştir.

YUKARI