FORGOT YOUR DETAILS?

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

CRLab ürün grubu, incelen ve seyrelen saç problemleri ile incelen saçı tekrar canlandırarak, hacim ve enerji vererek mücadele etmektedir. Bu sonucu alabilmek için ürünlerimiz farklı yollarla çalışmaktadır.

  1. Arındırma Prensipleri: Metabolizmayı etkileyen ve saçın büyümesini engelleyen, saça zarar veren tehlikeli serbest  radikallerin oluşumunu ve formasyonunu engeller. Bakteri yükünü azaltır ve arınmış durumun devamını sağlar. Böylece saçlı deri arınmış olur.
  2. Saç Kaybına Karşı Prensipler: Ürünlerimizin içinde olan bazı aktif içerikler (serenoa repens özü gibi), 5-alfa redüktaz enziminin aktif olmasını engeller. Bu enzimin aktif olması, saç incelmesine ve saç kaybına neden olmaktadır.
  3. Yeniden Yapılanma Prensipleri: En önemli özelliği kılcal kan dolaşımının tekrar aktif edilmesidir. Kan dolaşımının aktif olması ile saç kökü daha fazla besin ve enerji alıyor. Saçın kandan aldığı bu bileşenler boşa harcanmamış oluyor. Çok iyi araştırılmış ve test edilmiş ana yağların karşımı ile kandan daha fazla bileşen alınması sağlanmıştır.
  4. Besleme ve Saç Kaybı Önleyici Prensipler: Yakut özü, elma bitki kökü hücreleri gibi doğal özlere teşekkür etmek gerekir. Bu özler sayesinde saçı besleyebilir ve saça daha güçlü ve sağlıklı olarak büyümesi için gerekli olan her şeyi verebiliriz. Tüm bu canlandırma etkisi sonucunda saç daha güçlü olur, daha çabuk büyür ve daha az dökülür.
YUKARI